Barrie, ON Mayoral Election Winner

$989 Обсяг
26/10/2026 00:00
Торгувати на Полімаркет
Переглянути на офіційному сайті Торгувати реальними грошима на Полімаркет
Alex Nuttall
$614 Обсяг
75%
Tanya Saari
$328 Обсяг
23%
Kay Sayer
$47 Обсяг
8%
Person A
50%
Person B
50%
Person C
50%
Person D
50%
Person E
50%
Person F
50%
Person G
50%
Person H
50%
Person I
50%
Person J
50%
Person K
50%
Person L
50%
Person M
50%
Person N
50%
Person O
50%
Person P
50%
Person Q
50%
Person R
50%
Person S
50%
Person T
50%
Person U
50%
Person V
50%
Person W
50%
Other
50%

Шанси та часті запитання

Які поточні шанси для Barrie, ON Mayoral Election Winner?
Зараз лідирує Alex Nuttall із 74%, випереджаючи Person A із 50%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо Barrie, ON Mayoral Election Winner?
Ринок оцінює шанси Alex Nuttall у 74%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок Barrie, ON Mayoral Election Winner буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 26 Oct 2026 (Залишилось 62 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на Barrie, ON Mayoral Election Winner?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $989, і це показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати Barrie, ON Mayoral Election Winner на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.

Схожі ринки

PQPQ71%ТакНі
CAQCAQ17%ТакНі
Daniel GobeilDaniel Gobeil77%ТакНі
Caroline DubéCaroline Dubé22%ТакНі
No Change99%ТакНі
25 bps decrease1%ТакНі
Marianne Meed WardMarianne Meed Ward62%ТакНі
Rory NisanRory Nisan19%ТакНі
August 318%
December 3158%
Kash HeedKash Heed47%ТакНі
Alexa LooAlexa Loo28%ТакНі
Harshan RamadassHarshan Ramadass37%ТакНі
Kyle HamiltonKyle Hamilton34%ТакНі
Berry VrbanovicBerry Vrbanovic89%ТакНі
David AltonDavid Alton6%ТакНі
Торгувати на Полімаркет
Почніть безкоштовне навчання на Полімаркеті
Торгуйте на ринках прогнозів з віртуальними грошима. Реальні ціни, нульовий ризик. Конкуруйте в таблиці лідерів.
$1K
Віртуальні гроші
500+
Ринки
$0
Реальний ризик
Дізнатися більше