Predicted Fed rate under each Fed Chair

$160,4 тис. Обсяг
31/12/2026 00:00
Переглянути на Полімаркет
Переглянути на офіційному сайті Торгувати реальними грошима на Полімаркет
Kevin Warsh & Rate > 2.5%
$9,6 тис. Обсяг
95%
Kevin Warsh & Rate ≤ 2.5%
$6,1 тис. Обсяг
7%
Завершено 7
Kevin Hassett & Rate ≤ 2.5%
$15,6 тис. Обсяг
Ні
Kevin Hassett & Rate > 2.5%
$11,1 тис. Обсяг
Ні
Rick Rieder & Rate ≤ 2.5%
$36,1 тис. Обсяг
Ні
Rick Rieder & Rate > 2.5%
$32,5 тис. Обсяг
Ні
Christopher Waller & Rate ≤ 2.5%
$11,8 тис. Обсяг
Ні
Christopher Waller & Rate > 2.5%
$11,3 тис. Обсяг
Ні
Other
$26,1 тис. Обсяг
Ні

Шанси та часті запитання

Які поточні шанси для Predicted Fed rate under each Fed Chair?
Зараз лідирує Kevin Warsh & Rate > 2.5% із 94%, випереджаючи Kevin Warsh & Rate ≤ 2.5% із 5%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо Predicted Fed rate under each Fed Chair?
Ринок оцінює шанси Kevin Warsh & Rate > 2.5% у 94%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок Predicted Fed rate under each Fed Chair буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 31 Dec 2026 (Залишилось 128 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на Predicted Fed rate under each Fed Chair?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $160,4 тис., і це показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати Predicted Fed rate under each Fed Chair на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.

Схожі ринки

Pause–Pause–Pause65%ТакНі
Other35%ТакНі
Pause–Pause–Pause58%ТакНі
Other42%ТакНі
Nothing94%
Something6%
Natural Disaster in 2026? Natural Disaster in 2026?
25%
ймовірність
Russia x Ukraine Peace Parlay Russia x Ukraine Peace Parlay
7%
ймовірність
Nothing99%
Something1%
Nothing Ever Happens: 2026 Nothing Ever Happens: 2026
82%
ймовірність
Торгувати на Полімаркет
Почніть безкоштовне навчання на Полімаркеті
Торгуйте на ринках прогнозів з віртуальними грошима. Реальні ціни, нульовий ризик. Конкуруйте в таблиці лідерів.
$1K
Віртуальні гроші
500+
Ринки
$0
Реальний ризик
Дізнатися більше