South Carolina Presidential Democratic Primary Winner

$8,9 тис. Обсяг
22/01/2028 23:59
Переглянути на Полімаркет
Переглянути на офіційному сайті Торгувати реальними грошима на Полімаркет
Kamala Harris
$2,8 тис. Обсяг
28%
Jon Ossoff
$157 Обсяг
11%
Gavin Newsom
$2,6 тис. Обсяг
10%
Alexandria Ocasio-Cortez
$261 Обсяг
9%
J.B. Pritzker
$228 Обсяг
7%
Raphael Warnock
$381 Обсяг
11%
Josh Shapiro
$151 Обсяг
7%
Jon Stewart
$237 Обсяг
9%
Rahm Emanuel
$181 Обсяг
8%
Cory Booker
$150 Обсяг
10%
Wes Moore
$175 Обсяг
7%
Andy Beshear
$156 Обсяг
8%
Ro Khanna
$156 Обсяг
9%
Mark Kelly
$416 Обсяг
7%
Stephen A. Smith
$146 Обсяг
6%
James Talarico
$186 Обсяг
3%
Michelle Obama
$86 Обсяг
1%
Bernie Sanders
$136 Обсяг
9%
Pete Buttigieg
$178 Обсяг
1%
Roy Cooper
$156 Обсяг
6%

Шанси та часті запитання

Які поточні шанси для South Carolina Presidential Democratic Primary Winner?
Зараз лідирує Candidate A із 50%, випереджаючи Candidate B із 50%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо South Carolina Presidential Democratic Primary Winner?
Ринок оцінює шанси Candidate A у 50%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок South Carolina Presidential Democratic Primary Winner буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 22 Jan 2028 (Залишилось 516 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на South Carolina Presidential Democratic Primary Winner?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $8,9 тис., і це показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати South Carolina Presidential Democratic Primary Winner на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.

Схожі ринки

J.D. VanceJ.D. Vance47%ТакНі
Marco RubioMarco Rubio20%ТакНі
Alexandria Ocasio-CortezAlexandria Ocasio-Cortez21%ТакНі
Jon OssoffJon Ossoff15%ТакНі
Darline Graham NordoneDarline Graham Nordone68%ТакНі
Ralph NormanRalph Norman33%ТакНі
Helena FoulkesHelena Foulkes94%ТакНі
Dan McKeeDan McKee5%ТакНі
Mike MazzeiMike Mazzei78%ТакНі
Gentner DrummondGentner Drummond23%ТакНі
N’Kiyla “Jasmine” ThomasN’Kiyla “Jasmine” Thomas93%ТакНі
Jim PriestJim Priest8%ТакНі
Ed MarkeyEd Markey95%ТакНі
Seth MoultonSeth Moulton6%ТакНі
Darline Graham NordoneDarline Graham Nordone76%ТакНі
Ralph NormanRalph Norman20%ТакНі
Торгувати на Полімаркет
Почніть безкоштовне навчання на Полімаркеті
Торгуйте на ринках прогнозів з віртуальними грошима. Реальні ціни, нульовий ризик. Конкуруйте в таблиці лідерів.
$1K
Віртуальні гроші
500+
Ринки
$0
Реальний ризик
Дізнатися більше