Джерело рішення: www.tff.org
Esenler Erokspor проти Igdir FK
TUR2TUR2 GAMES

Igdir FK
0-0
–
проти
30/08 16:00
–

Esenler Erokspor
0-0
Переможець матчуОсн. час
ФораОсн. час
Тотал (більше/менше)Осн. час
Обидві заб’ютьОсн. час
Хто заб’є першимОсн. час
Esenler Erokspor · Тотал (більше/менше)Осн. час
Igdir FK · Тотал (більше/менше)Осн. час
Esenler Erokspor 0 - 0 Igdir FK
Esenler Erokspor 0 - 1 Igdir FK
Esenler Erokspor 1 - 0 Igdir FK
Esenler Erokspor 0 - 2 Igdir FK
Esenler Erokspor 1 - 1 Igdir FK
Esenler Erokspor 2 - 0 Igdir FK
Esenler Erokspor 0 - 3 Igdir FK
Esenler Erokspor 1 - 2 Igdir FK
Esenler Erokspor 2 - 1 Igdir FK
Esenler Erokspor 3 - 0 Igdir FK
Esenler Erokspor 1 - 3 Igdir FK
Esenler Erokspor 2 - 2 Igdir FK
Esenler Erokspor 3 - 1 Igdir FK
Esenler Erokspor 2 - 3 Igdir FK
Esenler Erokspor 3 - 2 Igdir FK
Esenler Erokspor 3 - 3 Igdir FK
Будь-який інший рахунок
Результат 1-го тайму
1-й тайм · Тотал (більше/менше)
Esenler Erokspor · Тотал (більше/менше) · 1-й тайм
Igdir FK · Тотал (більше/менше) · 1-й тайм
Результат 2-го тайму
2-й тайм · Тотал (більше/менше)
Esenler Erokspor · Тотал (більше/менше) · 2-й тайм
Igdir FK · Тотал (більше/менше) · 2-й тайм
Обидві заб’ють · 1-й тайм
Обидві заб’ють · 2-й тайм
Шанси та часті запитання
Які поточні шанси для Esenler Erokspor проти Igdir FK?
Зараз лідирує Б/М 1.5 із 76%, випереджаючи Igdir FK Б/М 0.5 із 66%. Ці неявні шанси оновлюються з кожною угодою в стакані Полімаркет.
Що трейдери прогнозують щодо Esenler Erokspor проти Igdir FK?
Ринок оцінює шанси Б/М 1.5 у 76%. Ці ймовірності відображають реальні гроші на кону, але це живі прогнози, що змінюються з новинами, а не гарантії.
Коли ринок Esenler Erokspor проти Igdir FK буде врегульовано?
Врегулювання заплановано на 30 Aug 2026 (Залишилось 4 днів); розрахунок відбудеться за опублікованими правилами Полімаркет, щойно результат підтвердиться.
Скільки грошей торгується на Esenler Erokspor проти Igdir FK?
Загальний обсяг торгів на цьому ринку становить $38, і це показник того, скільки реальних грошей трейдери поставили на результат.
Як торгувати Esenler Erokspor проти Igdir FK на Полімаркет?
Стежте за поточними шансами на цій сторінці, потім відкрийте ринок на Полімаркет, щоб торгувати самостійно. Торгівля прогнозами пов'язана з ризиком; ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити.















