Beşiktaş JK vs Çorum FK

TURTUR 2025
Çorum FK
0-1-1
vs
31/08 18:30
Beşiktaş JK
1-0-1
Zobacz na oficjalnej stronie Handluj prawdziwymi pieniędzmi na Polymarket
Zwycięzca meczuCzas regulaminowy
HandicapCzas regulaminowy
Suma (Powyżej/Poniżej)Czas regulaminowy
Obie strzeląCzas regulaminowy
Kto zdobędzie pierwszy punktCzas regulaminowy
Beşiktaş JK · Suma (Powyżej/Poniżej)Czas regulaminowy
Çorum FK · Suma (Powyżej/Poniżej)Czas regulaminowy
Źródło rozstrzygnięcia: tff.org

Kursy i najczęstsze pytania

Jakie są aktualne kursy dla Beşiktaş JK vs Çorum FK?
Liderem jest obecnie P/P 1.5 z wynikiem 77%, przed 1. połowa P/P 0.5 z 73%. Te implikowane kursy aktualizują się z każdą transakcją w arkuszu zleceń Polymarket.
Co inwestorzy przewidują w sprawie Beşiktaş JK vs Çorum FK?
Rynek daje P/P 1.5 implikowane prawdopodobieństwo 77%. Te prawdopodobieństwa odzwierciedlają realne pieniądze w grze, ale są to prognozy na żywo, które zmieniają się wraz z napływem informacji, a nie gwarancje.
Kiedy rynek Beşiktaş JK vs Çorum FK zostanie rozstrzygnięty?
Rozstrzygnięcie zaplanowano na 31 Aug 2026 (Pozostało 8 dni); nastąpi zgodnie z opublikowanymi zasadami Polymarket, gdy wynik się potwierdzi.
Ile pieniędzy obraca się na Beşiktaş JK vs Çorum FK?
Całkowity wolumen obrotu na tym rynku wynosi $980 tys. - to miara tego, ile realnych pieniędzy inwestorzy postawili na wynik.
Jak mogę handlować Beşiktaş JK vs Çorum FK na Polymarket?
Śledź kursy na żywo na tej stronie, a następnie otwórz rynek na Polymarket, aby handlować samodzielnie. Handel prognozami wiąże się z ryzykiem; nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.

Podobne rynki

Handluj na Polymarket
Zacznij trening Polymarket za darmo
Handluj na rynkach predykcyjnych wirtualnymi pieniędzmi. Prawdziwe ceny, zero ryzyka. Rywalizuj w rankingu.
$1K
Wirtualna gotówka
500+
Rynki
$0
Prawdziwe ryzyko
Dowiedz się więcej