CA Patronato Parana vs CA Atlanta

ARGPNARGPN GAMES
CA Atlanta
0-0
vs
26/08 18:30
CA Patronato Parana
0-0
Resmi Sitede Gör Polymarket'te gerçek para ile işlem yap
Maç SonucuNormal süre
$32 Hacim
HandikapNormal süre
Toplam (Üst/Alt)Normal süre
$10 Hacim
Karşılıklı GolNormal süre
İlk Sayıyı YapanNormal süre
CA Patronato Parana · Toplam (Üst/Alt)Normal süre
CA Atlanta · Toplam (Üst/Alt)Normal süre
Çözüm Kaynağı: www.afa.com.ar

Oranlar ve sıkça sorulan sorular

CA Patronato Parana vs CA Atlanta için güncel oranlar nedir?
Şu anda önde olan Ü/A 0.5, 86% ile; onu 67% ile CA Patronato Parana Ü/A 0.5 izliyor. Bu örtük oranlar, Polymarket emir defterindeki her işlemle güncellenir.
Yatırımcılar CA Patronato Parana vs CA Atlanta için ne öngörüyor?
Piyasa Ü/A 0.5 için 86% örtük olasılık veriyor. Bu olasılıklar ortaya konan gerçek parayı yansıtır, ancak bunlar haberlerle değişen canlı tahminlerdir, garanti değildir.
CA Patronato Parana vs CA Atlanta piyasası ne zaman sonuçlanır?
Sonuçlanması 26 Aug 2026 (2 gün kaldı) için planlanıyor; sonuç doğrulandığında Polymarket'in yayımlanmış kurallarına göre tasfiye edilir.
CA Patronato Parana vs CA Atlanta üzerinde ne kadar para işlem görüyor?
Bu piyasadaki toplam işlem hacmi $130,4 bin - yatırımcıların sonucun arkasına ne kadar gerçek para koyduğunun bir ölçüsü.
CA Patronato Parana vs CA Atlanta işlemini Polymarket'te nasıl yapabilirim?
Bu sayfadaki canlı oranları takip edin, ardından kendiniz işlem yapmak için piyasayı Polymarket'te açın. Tahmin işlemleri risk taşır; kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını asla riske atmayın.

Benzer Piyasalar

Acassuso36%EvetHayır
Agropecuario36%EvetHayır
Acassuso36%EvetHayır
Agropecuario36%EvetHayır
Polymarket'te İşlem Yap
Polymarket Eğitimini Ücretsiz Başlat
Sanal parayla tahmin piyasalarında işlem yapın. Gerçek fiyatlar, sıfır risk. Sıralamada yarışın.
$1K
Sanal Bakiye
500+
Piyasalar
$0
Gerçek Risk
Daha fazla bilgi