Oakland Roots SC vs Orange County SC

USLC
Orange County SC
0-0
vs
30/08 00:00
Oakland Roots SC
0-0
Resmi Sitede Gör Polymarket'te gerçek para ile işlem yap
Maç SonucuNormal süre
$9 Hacim
HandikapNormal süre
Toplam (Üst/Alt)Normal süre
Karşılıklı GolNormal süre
İlk Sayıyı YapanNormal süre
Oakland Roots SC · Toplam (Üst/Alt)Normal süre
Orange County SC · Toplam (Üst/Alt)Normal süre
Çözüm Kaynağı: www.uslchampionship.com

Oranlar ve sıkça sorulan sorular

Oakland Roots SC vs Orange County SC için güncel oranlar nedir?
Şu anda önde olan Ü/A 1.5, 78% ile; onu 70% ile Orange County SC Ü/A 0.5 izliyor. Bu örtük oranlar, Polymarket emir defterindeki her işlemle güncellenir.
Yatırımcılar Oakland Roots SC vs Orange County SC için ne öngörüyor?
Piyasa Ü/A 1.5 için 78% örtük olasılık veriyor. Bu olasılıklar ortaya konan gerçek parayı yansıtır, ancak bunlar haberlerle değişen canlı tahminlerdir, garanti değildir.
Oakland Roots SC vs Orange County SC piyasası ne zaman sonuçlanır?
Sonuçlanması 30 Aug 2026 (5 gün kaldı) için planlanıyor; sonuç doğrulandığında Polymarket'in yayımlanmış kurallarına göre tasfiye edilir.
Oakland Roots SC vs Orange County SC üzerinde ne kadar para işlem görüyor?
Bu piyasadaki toplam işlem hacmi $60,4 bin - yatırımcıların sonucun arkasına ne kadar gerçek para koyduğunun bir ölçüsü.
Oakland Roots SC vs Orange County SC işlemini Polymarket'te nasıl yapabilirim?
Bu sayfadaki canlı oranları takip edin, ardından kendiniz işlem yapmak için piyasayı Polymarket'te açın. Tahmin işlemleri risk taşır; kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını asla riske atmayın.

Benzer Piyasalar

Polymarket'te İşlem Yap
Polymarket Eğitimini Ücretsiz Başlat
Sanal parayla tahmin piyasalarında işlem yapın. Gerçek fiyatlar, sıfır risk. Sıralamada yarışın.
$1K
Sanal Bakiye
500+
Piyasalar
$0
Gerçek Risk
Daha fazla bilgi