New Jersey Senate Election: Turnout

$171 Volume
03/11/2026 12:00
Bekijk op Polymarket
Bekijk op de officiële site Handel met echt geld op Polymarket
<2.4M
$19 Volume
55%
2.4M-2.6M
$19 Volume
78%
2.6M-2.8M
$19 Volume
53%
2.8M-3M
$19 Volume
54%
3M-3.2M
$19 Volume
29%
3.2M-3.4M
$19 Volume
83%
3.4M-3.6M
$19 Volume
59%
3.6M-3.8M
$19 Volume
55%
3.8M+
$19 Volume
60%

Kansen en veelgestelde vragen

Wat zijn de huidige kansen voor New Jersey Senate Election: Turnout?
Koploper is op dit moment 3.2M-3.4M met 43%, vóór 2.4M-2.6M met 40%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor New Jersey Senate Election: Turnout?
De markt geeft 3.2M-3.4M een impliciete kans van 43%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt New Jersey Senate Election: Turnout afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 3 Nov 2026 (Nog 70 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op New Jersey Senate Election: Turnout?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $171 - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik New Jersey Senate Election: Turnout verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.

Vergelijkbare markten

650K-700K42%JaNee
850K+42%JaNee
1.2M-1.3M29%JaNee
1.1M-1.2M28%JaNee
2.5M-2.75M46%JaNee
3M-3.25M46%JaNee
<310K44%JaNee
340K-370K43%JaNee
700K-800K39%JaNee
1.1M+36%JaNee
1.8M-2M39%JaNee
2.6M+39%JaNee
1.5M-1.6M41%JaNee
1.8M+30%JaNee
320K+48%JaNee
<230K44%JaNee
Handel op Polymarket
Begin gratis met Polymarket-oefenen
Handel op voorspellingsmarkten met virtueel geld. Echte prijzen, geen risico. Strijd mee op de ranglijst.
$1K
Virtueel geld
500+
Markten
$0
Echt risico
Meer informatie