Oshawa, ON Mayoral Election Winner

$2,2K Volume
26/10/2026 00:00
Handel op Polymarket
Bekijk op de officiële site Handel met echt geld op Polymarket
Tito-Dante Marimpietri
$223 Volume
42%
Derek Giberson
$1K Volume
32%
Henry Onwuachu
$175 Volume
11%
Jim Lee
$195 Volume
22%
Dave Westlake
$329 Volume
9%
Michael Coons
$225 Volume
8%
Person A
50%
Person B
50%
Person C
50%
Person D
50%
Person E
50%
Person F
50%
Person G
50%
Person H
50%
Person I
50%
Person J
50%
Person K
50%
Person L
50%
Person M
50%
Person N
50%
Person O
50%
Person P
50%
Person Q
50%
Person R
50%
Person S
50%
Person T
50%
Other
50%

Kansen en veelgestelde vragen

Wat zijn de huidige kansen voor Oshawa, ON Mayoral Election Winner?
Koploper is op dit moment Person A met 50%, vóór Person B met 50%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Oshawa, ON Mayoral Election Winner?
De markt geeft Person A een impliciete kans van 50%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Oshawa, ON Mayoral Election Winner afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 26 Oct 2026 (Nog 62 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Oshawa, ON Mayoral Election Winner?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $2,2K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Oshawa, ON Mayoral Election Winner verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.

Vergelijkbare markten

No Change99%JaNee
50+ bps increase1%JaNee
PQPQ71%JaNee
CAQCAQ16%JaNee
Daniel GobeilDaniel Gobeil78%JaNee
Caroline DubéCaroline Dubé22%JaNee
Ahsanul HafizAhsanul Hafiz52%JaNee
Fatima ShabanFatima Shaban46%JaNee
Harshan RamadassHarshan Ramadass53%JaNee
Kyle HamiltonKyle Hamilton44%JaNee
Bonnie CrombieBonnie Crombie47%JaNee
Carolyn ParrishCarolyn Parrish40%JaNee
Gary SulzGary Sulz61%JaNee
Nicole CherletNicole Cherlet7%JaNee
Dylan KrugerDylan Kruger50%JaNee
George HarvieGeorge Harvie40%JaNee
Handel op Polymarket
Begin gratis met Polymarket-oefenen
Handel op voorspellingsmarkten met virtueel geld. Echte prijzen, geen risico. Strijd mee op de ranglijst.
$1K
Virtueel geld
500+
Markten
$0
Echt risico
Meer informatie