Afwikkelingsbron: www.legaseriea.it
Genoa CFC vs Como 1907
SEASERIE A 2025

Como 1907
0-1-0
–
vs
04/09 18:45
–

Genoa CFC
0-0-1
WinnaarReguliere tijd
$10 Vol.HandicapReguliere tijd
Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
Beide teams scorenReguliere tijd
Eerste team dat scoortReguliere tijd
Genoa CFC · Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
Como 1907 · Totaal (Over/Under)Reguliere tijd
Genoa CFC 0 - 0 Como 1907
Genoa CFC 0 - 1 Como 1907
Genoa CFC 1 - 0 Como 1907
Genoa CFC 0 - 2 Como 1907
Genoa CFC 1 - 1 Como 1907
Genoa CFC 2 - 0 Como 1907
Genoa CFC 0 - 3 Como 1907
Genoa CFC 1 - 2 Como 1907
Genoa CFC 2 - 1 Como 1907
Genoa CFC 3 - 0 Como 1907
Genoa CFC 1 - 3 Como 1907
Genoa CFC 2 - 2 Como 1907
Genoa CFC 3 - 1 Como 1907
Genoa CFC 2 - 3 Como 1907
Genoa CFC 3 - 2 Como 1907
Genoa CFC 3 - 3 Como 1907
Andere uitslag
Ruststand
1e helft · Totaal (Over/Under)
Genoa CFC · Totaal (Over/Under) · 1e helft
Como 1907 · Totaal (Over/Under) · 1e helft
Uitslag 2e helft
2e helft · Totaal (Over/Under)
Genoa CFC · Totaal (Over/Under) · 2e helft
Como 1907 · Totaal (Over/Under) · 2e helft
Beide teams scoren · 1e helft
Beide teams scoren · 2e helft
Hoekschoppen · Totaal (Over/Under)
1st Half Total Corners: O/U 3.5
1st Half Total Corners: O/U 4.5
1st Half Total Corners: O/U 5.5
2nd Half Total Corners: O/U 3.5
2nd Half Total Corners: O/U 4.5
2nd Half Total Corners: O/U 5.5
Genoa CFC Corners: O/U 2.5
Genoa CFC Corners: O/U 3.5
Genoa CFC Corners: O/U 4.5
Genoa CFC Corners: O/U 5.5
Como 1907 Corners: O/U 2.5
Como 1907 Corners: O/U 3.5
Como 1907 Corners: O/U 4.5
Como 1907 Corners: O/U 5.5
Hoekschoppen: even/oneven
Eerste hoekschop
Kansen en veelgestelde vragen
Wat zijn de huidige kansen voor Genoa CFC vs Como 1907?
Koploper is op dit moment O/U 0.5 met 89%, vóór O/U 1.5 met 69%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor Genoa CFC vs Como 1907?
De markt geeft O/U 0.5 een impliciete kans van 89%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt Genoa CFC vs Como 1907 afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 4 Sep 2026 (Nog 11 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op Genoa CFC vs Como 1907?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $3,2 mln. - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik Genoa CFC vs Como 1907 verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.












