SpaceX Starship Flight Test 14

$4,1K Volume
01/07/2027 03:59
Bekijk op Polymarket
Bekijk op de officiële site Handel met echt geld op Polymarket
August 31
$53,4K Volume
1%
September 15
$19,4K Volume
27%
September 30
$13,6K Volume
93%
October 31
$761 Volume
98%
Successful splash down
$1,8K Volume
87%
Super Heavy booster explodes
$18,8K Volume
80%
Chopsticks catch Super Heavy booster
$9,3K Volume
8%
Chopsticks catch Starship
$265,4K Volume
4%
Afgewikkeld 1
August 22
$6,6K Volume
Nee

Kansen en veelgestelde vragen

Wat zijn de huidige kansen voor SpaceX Starship Flight Test 14?
Koploper is op dit moment October 31 met 96%, vóór September 30 met 92%. Deze impliciete kansen worden bij elke trade in het orderboek van Polymarket bijgewerkt.
Wat voorspellen traders voor SpaceX Starship Flight Test 14?
De markt geeft October 31 een impliciete kans van 96%. Deze kansen weerspiegelen echt geld dat op het spel staat, maar het zijn live voorspellingen die met het nieuws meebewegen, geen garanties.
Wanneer wordt de markt SpaceX Starship Flight Test 14 afgewikkeld?
De afwikkeling staat gepland voor 1 Jul 2027 (Nog 310 dagen) en gebeurt volgens de gepubliceerde regels van Polymarket zodra de uitkomst bevestigd is.
Hoeveel geld wordt er verhandeld op SpaceX Starship Flight Test 14?
Het totale verhandelde volume op deze markt is $4,1K - een maatstaf voor hoeveel echt geld traders achter de uitkomst hebben gezet.
Hoe kan ik SpaceX Starship Flight Test 14 verhandelen op Polymarket?
Volg de live kansen op deze pagina en open vervolgens de markt op Polymarket om er zelf te handelen. Handelen in voorspellingen brengt risico met zich mee; zet nooit meer in dan je je kunt veroorloven te verliezen.

Vergelijkbare markten

SpaceXSpaceX55%JaNee
AnthropicAnthropic44%JaNee
December 31, 202751%JaNee
June 30, 202731%JaNee
$800-$900B62%JaNee
$900B-$1.00T11%JaNee
December 31, 20262%
December 31, 202718%
↓ $902%JaNee
↓ $1001%JaNee
December 31, 20268%
December 31, 202760%
<556%JaNee
5-638%JaNee
Handel op Polymarket
Begin gratis met Polymarket-oefenen
Handel op voorspellingsmarkten met virtueel geld. Echte prijzen, geen risico. Strijd mee op de ranglijst.
$1K
Virtueel geld
500+
Markten
$0
Echt risico
Meer informatie