VA-02 House Election Winner

$36,7 tys. Wolumen
04/11/2026 00:00
Handluj na Polymarket
Zobacz na oficjalnej stronie Handluj prawdziwymi pieniędzmi na Polymarket
Democratic Party
$17,7 tys. Wolumen
82%
Republican Party
$19 tys. Wolumen
18%

Kursy i najczęstsze pytania

Jakie są aktualne kursy dla VA-02 House Election Winner?
Liderem jest obecnie Democratic Party z wynikiem 82%, przed Republican Party z 18%. Te implikowane kursy aktualizują się z każdą transakcją w arkuszu zleceń Polymarket.
Co inwestorzy przewidują w sprawie VA-02 House Election Winner?
Rynek daje Democratic Party implikowane prawdopodobieństwo 82%. Te prawdopodobieństwa odzwierciedlają realne pieniądze w grze, ale są to prognozy na żywo, które zmieniają się wraz z napływem informacji, a nie gwarancje.
Kiedy rynek VA-02 House Election Winner zostanie rozstrzygnięty?
Rozstrzygnięcie zaplanowano na 4 Nov 2026 (Pozostało 69 dni); nastąpi zgodnie z opublikowanymi zasadami Polymarket, gdy wynik się potwierdzi.
Ile pieniędzy obraca się na VA-02 House Election Winner?
Całkowity wolumen obrotu na tym rynku wynosi $36,7 tys. - to miara tego, ile realnych pieniędzy inwestorzy postawili na wynik.
Jak mogę handlować VA-02 House Election Winner na Polymarket?
Śledź kursy na żywo na tej stronie, a następnie otwórz rynek na Polymarket, aby handlować samodzielnie. Handel prognozami wiąże się z ryzykiem; nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz stracić.

Podobne rynki

Democrats Sweep49%TakNie
R Senate, D House38%TakNie
Democratic PartyDemocratic Party88%TakNie
Republican PartyRepublican Party13%TakNie
Democratic Party95%TakNie
Republican Party3%TakNie
Democratic Party93%TakNie
Republican Party7%TakNie
Greg Abbott (R)Greg Abbott (R)86%TakNie
Gina Hinojosa (D)Gina Hinojosa (D)15%TakNie
Democratic Party95%TakNie
Republican Party5%TakNie
Republican Party76%TakNie
Democratic Party24%TakNie
David Crowley (D)David Crowley (D)81%TakNie
Tom Tiffany (R)Tom Tiffany (R)20%TakNie
Handluj na Polymarket
Zacznij trening Polymarket za darmo
Handluj na rynkach predykcyjnych wirtualnymi pieniędzmi. Prawdziwe ceny, zero ryzyka. Rywalizuj w rankingu.
$1K
Wirtualna gotówka
500+
Rynki
$0
Prawdziwe ryzyko
Dowiedz się więcej